Vzájemným dialogem a nasloucháním k plnohodnotnému životu našich spoluobčanů
You are here:úvod»KPSS Jesenicko

Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /var/www/clients/client3/web3/web/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

KPSS Jesenicko

Potřeba změn v Komunitním plánu sociálních služeb na Jesenicku na období let 2007 až 2010 vyplývá z několika skutečností. Žádný plán realizace nevychází přesně tak, jak se naplánoval. V průběhu času lze odůvodněně předpokládat změny ve struktuře stávajících poskytovatelů a jejich služeb. Pro zajištění transparentnosti je potřeba zajistit možnost vstupu nových subjektů. Existuje možnost objevení se akutní potřeby a tím pádem potřeba doplnění prioritních cílů pro rozvoj sociálních služeb.

Jednací řád upravuje základní procedurálníé postupy při svolávání pracovních schůzek, jednání, přijimání závěrů a dalších náležitostí. Vztahuje se přímo na řídící i pracovní skupiny a byl schválen k 2.10.2007.

Statut upravuje postavení řídící skupiny a pracovních skupin a byl vytvořen pro realizační fázi. Vymezuje kompetence, členství a povinnosti jednotlivých skupin (pracovních a řídící) a osob (koordinátor, manažer, předseda řídící skupiny).