Vzájemným dialogem a nasloucháním k plnohodnotnému životu našich spoluobčanů
Nacházíte se zde:úvod»KPSS Jesenicko»Katalog poskytovatelů sociálních služeb»2. Cílová skupina: sociálně vyloučení»2.9 Sociální rehabilitace»Denní stacionář sociálně rehabilitačního centra Zahrada 2000

Denní stacionář sociálně rehabilitačního centra Zahrada 2000

V rámci sub - projektu CZ.11/MGS/037 Denní stacionář sociálně rehabilitačního centra Zahrada 2000 jsme úspěšně zaregistrovali nestátní zdravotnické zařízení – ambulantní stacionář, které bude sloužit osobám s duševním onemocněním.

                        Součástí sub - projektu je i obnova a nácvik pracovních dovedností v prostorách tréninkového pracoviště prádelna. Pro zajištění kvalitního nácviku bylo do prostor prádelny zakoupeno toto vybavení: 1 pračka, 1 pračka poloprofesionální, 2 sušičky, 1 mandl, 3 parní stanice, 3 žehlicí prkna pro parní žehličky, 4 sušáky na prádlo, 2 transportní vozíky, 10 velkých plastových boxů, 25 přepravních plastových boxů, 10 prádelních košů a 3 rosiče.

Projekt je podpořen z Programu CZ11  „Iniciativy v oblasti veřejného zdraví“ financovaného z Norských fondů 2009 – 2014 prostřednictvím Ministerstva zdravotnictví ČR.

Mgr. Petra Jeřábková

Podpořeno grantem z Norska                                  
Supported by grant from Norway

www.norwaygrants.cz

Přílohy ke stažení:

Naposledy změněno čtvrtek, 25 únor 2016 10:02